Bim Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 200×220 cm +/- %5 cm fiyatı – 7 temmuz Cuma 2023

Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü  200x220 cm +/- %5 cm

Bim aktüel ürünlerinde 7 temmuz cuma 2023 Aktüel kataloğunda Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 200×220 cm +/- %5 cm ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim 7 temmuz cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 temmuz cuma 2023 Aktüel ürünlerinden biri de Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 200×220 cm +/- %5 cm .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 200×220 cm +/- %5 cm ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 200×220 cm +/- %5 cm Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Kapitoneli #Çok #Amaçlı #Yatak #Örtüsü #200×220 ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 199,00 TL

Tarih: 2023-07-11 14:26:03

Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 200×220 cm +/- %5 cm detayları:
Çift Kişilik  Elyaf Dolgulu  Biyeli  Nefes Alabilen Mikrofiber Kumaş

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 200×220 cm +/- %5 cm tam olarak 7 temmuz cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles