Bim Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 160×220 cm +/- %5 cm fiyatı – 7 temmuz Cuma 2023

Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü  160x220 cm +/- %5 cm

Bim aktüel ürünlerinde 7 temmuz cuma 2023 Aktüel kataloğunda Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 160×220 cm +/- %5 cm ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim 7 temmuz cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 temmuz cuma 2023 Aktüel mamullerinden biri de Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 160×220 cm +/- %5 cm .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 160×220 cm +/- %5 cm ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 160×220 cm +/- %5 cm Bim’de kaç para?

Aradığınız #Kapitoneli #Çok #Amaçlı #Yatak #Örtüsü #160×220 ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 169,00 TL

Tarih: 2023-07-11 17:36:03

Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 160×220 cm +/- %5 cm detayları:
Tek Kişilik  Elyaf Dolgulu  Biyeli  Nefes Alabilen Mikrofiber Kumaş

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kapitoneli Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 160×220 cm +/- %5 cm tam olarak 7 temmuz cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles