Bim Kapaklı Çelik Saklama Kabı ~ 24 cm fiyatı – 18 Ekim Cuma 2022

Kapaklı Çelik Saklama Kabı

Bim aktüel ürünlerinde 18 Ekim Cuma Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Kapaklı Çelik Saklama Kabı ~ 24 cm ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim 18 Ekim Cuma Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 18 Ekim Cuma Cuma Aktüel öğelerinden biri de ~ 24 cm Kapaklı Çelik Saklama Kabı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kapaklı Çelik Saklama Kabı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Kapaklı Çelik Saklama Kabı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Kapaklı #Çelik #Saklama #Kabı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 99,00 TL

Tarih: 2022-10-31 21:55:31

Kapaklı Çelik Saklama Kabı detayları:
~ 24 cm

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kapaklı Çelik Saklama Kabı ~ 24 cm tam olarak 18 Ekim Cuma Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles