Bim Kalın Tekerlekli Katlanabilir Elektrikli Bisiklet fiyatı – 7 temmuz Cuma 2023

Kalın Tekerlekli Katlanabilir  Elektrikli Bisiklet

Bim aktüel ürünlerinde 7 temmuz cuma 2023 Aktüel kataloğunda Kalın Tekerlekli Katlanabilir Elektrikli Bisiklet ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim 7 temmuz cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 temmuz cuma 2023 Aktüel ürünlerinden biri de Kalın Tekerlekli Katlanabilir Elektrikli Bisiklet .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kalın Tekerlekli Katlanabilir Elektrikli Bisiklet ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Kalın Tekerlekli Katlanabilir Elektrikli Bisiklet Bim’de kaç para?

Aradığınız #Kalın #Tekerlekli #Katlanabilir #Elektrikli #Bisiklet ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 12.999,00 TL

Tarih: 2023-07-31 03:53:04

Kalın Tekerlekli Katlanabilir Elektrikli Bisiklet detayları:
Hız: 25 km/h Sürüş Mesafesi: 35-40 km Akü: 36 V 10 Ah Motor: 250 W Şarj Süresi: 5-6 Saat

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kalın Tekerlekli Katlanabilir Elektrikli Bisiklet tam olarak 7 temmuz cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles