Bim Kakaolu Fındık Kremalı İzmir Bombası 220 g fiyatı – 9 Ağustos Salı 2022

Kakaolu Fındık Kremalı İzmir Bombası

Bim aktüel ürünlerinde 9 Ağustos Salı 2022 Aktüel kataloğunda Kakaolu Fındık Kremalı İzmir Bombası 220 g ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim 9 Ağustos Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 9 Ağustos Salı Aktüel mamullerinden biri de 220 g Kakaolu Fındık Kremalı İzmir Bombası .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kakaolu Fındık Kremalı İzmir Bombası ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Kakaolu Fındık Kremalı İzmir Bombası Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Kakaolu #Fındık #Kremalı #İzmir #Bombası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 18,50 TL

Tarih: 2022-08-22 08:17:38

Kakaolu Fındık Kremalı İzmir Bombası detayları:
220 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kakaolu Fındık Kremalı İzmir Bombası 220 g tam olarak 9 Ağustos Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles