Bim Kadife Yatak Örtüsü Seti Çift Kişilik fiyatı – 6 Mayıs Cuma Aktüel 2022

Kadife Yatak Örtüsü Seti Çift Kişilik

Bim aktüel ürünlerinde 6 Mayıs Aktüel kataloğunda Kadife Yatak Örtüsü Seti Çift Kişilik ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim 6 Mayıs Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 6 Mayıs Aktüel mamullerinden biri de Kadife Yatak Örtüsü Seti Çift Kişilik .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kadife Yatak Örtüsü Seti Çift Kişilik ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Kadife Yatak Örtüsü Seti Çift Kişilik Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Kadife #Yatak #Örtüsü #Seti #Çift #Kişilik ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 299,00 TL

Tarih: 2022-04-30 17:30:51

Kadife Yatak Örtüsü Seti Çift Kişilik detayları:
Yatak Örtüsü: 240x260cm +-%5  2 Adet Yastık Kılıfı: 50x70cm +-%5 %100 polyester

Bim aktüel 6 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kadife Yatak Örtüsü Seti Çift Kişilik tam olarak 6 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles