Bim Kablosuz TWS Kulaklık fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Kablosuz TWS Kulaklık

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Kablosuz TWS Kulaklık ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Kablosuz TWS Kulaklık .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kablosuz TWS Kulaklık ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Kablosuz TWS Kulaklık Bim’de kaç para?

Aradığınız #Kablosuz #TWS #Kulaklık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 699,00 TL

Tarih: 2022-04-13 21:38:51

Kablosuz TWS Kulaklık detayları:

Ürün modeli: TAT 3215
IPX4 özelliği sayesinde su sıçramasına ve tere
dayanıklı
Taşınabilir USB-C şarj kutusu ile 24 saate kadar
oynatma süresi
Mono modu özelliği sayesinde mikrofonu kulaklıklar
arasında değiştirilebilme
Güvenli ve kullanımı rahat
Çok işlevli düğme sayesinde müzik ve aramaları
kolayca kontrol edebilme
Akıllı telefondaki sesli asistanı kolaylıkla
eşleştirme
Akıllı eşleştirme ile bluetooh cihazı otomatik
olarak bulma
Bluetooth sürümü 5.1
Maksimum kapsama alanı 10 m
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kablosuz TWS Kulaklık tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles