Bim Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Kablosuz #TWS #Bluetooth #Kulaklık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 279,00 TL

Tarih: 2022-04-13 21:21:58

Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık detayları:

Ürün modeli: Mojue TW04
Üstün ses, derin bas ve gelişmiş mikrofon
Bluetooth 5.1 ile gelişmiş kablosuz bağlantı

Dokunmatik sensör ile müzik ve arama kontrolü

Sadece 25 gram ağırlığında ultra kompakt şarj
kutusu
4,4 gramlık hafif kulaklık ile gün boyu rahatlık

Tek şarj ile 6 saate kadar pil ömrü
USB-C şarj kutusu ile 22 saate kadar ekstra uzun
pil ömrü
IPX4 dereceli tere ve suya dayanıklı tasarım

InstaConnect teknolojisi ile anında ve kolay
bağlantı
MonoSmart teknolojisi ile her iki kulaklık da tek
olarak kullanılabilir
Sesli asistanlar ile uyumlu
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles