Bim Kablosuz Kulaklık Jabra Elite3 Active fiyatı – 6 Aralık Salı 2022

Kablosuz Kulaklık Jabra Elite3 Active

Bim aktüel ürünlerinde 6 Aralık Salı 2022 Aktüel kataloğunda Kablosuz Kulaklık Jabra Elite3 Active ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim 6 Aralık Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 6 Aralık Salı Aktüel ürünlerinden biri de Kablosuz Kulaklık Jabra Elite3 Active .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kablosuz Kulaklık Jabra Elite3 Active ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Kablosuz Kulaklık Jabra Elite3 Active Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Kablosuz #Kulaklık #Jabra #Elite3 #Active ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 999,00 TL

Tarih: 2022-12-26 02:22:42

Kablosuz Kulaklık Jabra Elite3 Active detayları:
4-Mikrofon teknolojisi  ANC Özelleştirilebilir Ekolayzer Ter geçirmeyen IP55 sertifikası 6 saat konuşma/müzik,    toplamda 24 saat pil ömrü HearThrough özelliği

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kablosuz Kulaklık Jabra Elite3 Active tam olarak 6 Aralık Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles