Bim Kablosuz Klavye Mouse Set 230 fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Kablosuz Klavye Mouse Set 230

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Kablosuz Klavye Mouse Set 230 ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Kablosuz Klavye Mouse Set 230 .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kablosuz Klavye Mouse Set 230 ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Kablosuz Klavye Mouse Set 230 Bim’de kaç para?

Aradığınız #Kablosuz #Klavye #Mouse #Set ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 199,00 TL

Tarih: 2022-04-13 05:33:25

Kablosuz Klavye Mouse Set 230 detayları:

Ürün model adı HP 230
Kablosuz Klavye&Mouse Set 18H24AAÇiklet klavye tasarımıyla daha sessiz,
daha rahat ve daha doğru yazma deneyimi.Kablo karmaşasını azaltın ve 2,4
GHz kablosuz bağlantıyla gecikmesiz hareketin keyfini çıkarın.USB-A
bağlantı noktalı tüm bilgisayarlarla uyumludur.Teknik
özelliklerAğırlık 0,5 kg (klavye); 0,06 kg (fare)Minimum
boyutlar (G x D x Y) 44 x 14,62 x 2,76 cm (klavye); 6,33 x 11,5 x 3,62 cm
(fare)2 yıl HP Türkiye
garantilidir.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kablosuz Klavye Mouse Set 230 tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles