Bim Jel Tutuşturucu 1 litre fiyatı – 31 Mayıs Salı Aktüel 2022

Jel Tutuşturucu

Bim aktüel ürünlerinde 31 Mayıs Aktüel kataloğunda Jel Tutuşturucu 1 litre ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim 31 Mayıs Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 31 Mayıs Aktüel öğelerinden biri de 1 litre Jel Tutuşturucu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Jel Tutuşturucu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Jel Tutuşturucu Bim’de kaç para?

Aradığınız #Jel #Tutuşturucu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 29,90 TL

Tarih: 2022-05-27 01:31:12

Jel Tutuşturucu detayları:
1 litre1 litre

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Jel Tutuşturucu 1 litre tam olarak 31 Mayıs tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles