Bim Izgara Zeytin 470 g fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Izgara Zeytin

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Izgara Zeytin 470 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 470 g Izgara Zeytin .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Izgara Zeytin ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Izgara Zeytin Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Izgara #Zeytin ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 16,90 TL

Tarih: 2022-04-11 03:09:39

Izgara Zeytin detayları:
470 g470 g

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Izgara Zeytin 470 g tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles