Bim Ispanak-Mozarella Dolgulu Piliç Kroket 300 gram fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Ispanak-Mozarella Dolgulu Piliç Kroket

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Ispanak-Mozarella Dolgulu Piliç Kroket 300 gram ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulunuyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 300 gram Ispanak-Mozarella Dolgulu Piliç Kroket .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Ispanak-Mozarella Dolgulu Piliç Kroket ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Ispanak-Mozarella Dolgulu Piliç Kroket Bim’de kaç para?

Aradığınız #IspanakMozarella #Dolgulu #Piliç #Kroket ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 17,90 TL

Tarih: 2022-04-11 02:22:34

Ispanak-Mozarella Dolgulu Piliç Kroket detayları:
300 gram300 gram

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Ispanak-Mozarella Dolgulu Piliç Kroket 300 gram tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles