Bim Işıklı Kettle fiyatı – 22 Nisan Aktüel 2022

Işıklı Kettle

Bim aktüel ürünlerinde 22 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Işıklı Kettle ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim 22 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 22 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de Işıklı Kettle .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Işıklı Kettle ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Işıklı Kettle Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Işıklı #Kettle ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 169,00 TL

Tarih: 2022-04-15 14:54:28

Işıklı Kettle detayları:
Otomatik kapanma  Susuz (kuru) çalışma emniyeti Renk değiştiren ışıklar 1800 – 2000 w

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Işıklı Kettle tam olarak 22 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 20:00’da kepenk indirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles