Bim Iphone SE 64 GB Cep Telefonu fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Iphone SE 64 GB Cep Telefonu

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Iphone SE 64 GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Iphone SE 64 GB Cep Telefonu .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Iphone SE 64 GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Iphone SE 64 GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Aradığınız #Iphone #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 7.699,00 TL

Tarih: 2022-04-14 08:03:40

Iphone SE 64 GB Cep Telefonu detayları:

İşletim Sistemi: IOS 9
Dahili Depolama: 64 GB
Hafıza Kartı Desteği: Yok
Ram Bellek Boyutu: 2 GB
RAM Tipi: LPDDR4Ekran Özellikleri
Ekran Boyutu: 4 inç
Ekran Teknolojisi: IPS LCD
Ekran Çözünürlüğü: 640×1136 Piksel Batarya
Batarya Kapasitesi: 1625 mAh
Konuşma Süresi (3G): 14 Saat
Hızlı Şarj: Yok
Kablosuz Şarj: Yok
Değişir Batarya: YokKamera
Kamera Çözünürlüğü: 12 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü: 1.2 MP
Ön Kamera Video Çözünürlüğü: 720p Tasarım
Boy: 123.8 mm
En: 58.6 mm
Kalınlık: 7.6 mm
Ağırlık: 113 Gram
2G: Var
3G: Var
4G: Var
4.5G Desteği: Var
5G: Yok
NFC: Var
Kızılötesi: Yok2 yıl Apple Türkiye
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Iphone SE 64 GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles