Bim Iphone SE 128 GB Cep Telefonu fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Iphone SE 128 GB Cep Telefonu

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Iphone SE 128 GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Iphone SE 128 GB Cep Telefonu .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Iphone SE 128 GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Iphone SE 128 GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Iphone #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 8.899,00 TL

Tarih: 2022-04-14 07:47:41

Iphone SE 128 GB Cep Telefonu detayları:

İşletim Sistemi: IOS 9
Dahili Depolama: 128 GB
Hafıza Kartı Desteği: Yok
Ram Bellek Boyutu: 2 GB
RAM Tipi: LPDDR4Ekran Özellikleri
Ekran Boyutu: 4 inç
Ekran Teknolojisi: IPS LCD
Ekran Çözünürlüğü: 640×1136 Piksel Batarya
Batarya Kapasitesi: 1625 mAh
Konuşma Süresi (3G): 14 Saat
Hızlı Şarj: Yok
Kablosuz Şarj: Yok
Değişir Batarya: YokKamera
Kamera Çözünürlüğü: 12 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü: 1.2 MP
Ön Kamera Video Çözünürlüğü: 720p Tasarım
Boy: 123.8 mm
En: 58.6 mm
Kalınlık: 7.6 mm
Ağırlık: 113 Gram
2G: Var
3G: Var
4G: Var
4.5G Desteği: Var
5G: Yok
NFC: Var
Kızılötesi: Yok2 yıl Apple Türkiye garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Iphone SE 128 GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles