1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim İphone 15 Pro 128 Gb Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim İphone 15 Pro 128 Gb Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda İphone 15 Pro 128 Gb Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de İphone 15 Pro 128 Gb Cep Telefonu .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim İphone 15 Pro 128 Gb Cep Telefonu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

İphone 15 Pro 128 Gb Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Aradığınız #İphone #Pro #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 67.799,00 TL

Tarih: 2024-06-28 09:22:43

İphone 15 Pro 128 Gb Cep Telefonu detayları:

Ekran Boyutu:6.1
İnç
Dahili Depolama:128 GB
Bellek (RAM):8 GB
Batarya Kapasitesi (Tipik):3274 mAh
Hat Sayısı:Çift Hat
Hızlı Şarj:Var
5G:Var
Ekran Teknolojisi           

OLED
Ekran Çözünürlüğü       

1179×2556 (FHD+) Piksel
Yonga Seti (Chipset)     

Apple A17 Pro
CPU Frekansı    

3.64 GHz
CPU Çekirdeği  
6 Çekirdek
2 yıl samsung türkiye garantili 

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden İphone 15 Pro 128 Gb Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir