1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Iphone 15 512GB Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim Iphone 15 512GB Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Iphone 15 512GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Iphone 15 512GB Cep Telefonu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Iphone 15 512GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Iphone 15 512GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Iphone #512GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 59.000,00 TL

Tarih: 2024-05-07 10:44:16

Iphone 15 512GB Cep Telefonu detayları:

Ekran
Boyutu:6.1 İnç Dahili Depolama:512 GB Bellek (RAM):6 GB Batarya
Kapasitesi (Tipik):3349 mAh 5G:Var Ekran Boyutu 6.1 İnç Ekran
Teknolojisi OLED Ekran Çözünürlüğü 1179×2556 (FHD+) Piksel Yonga
Seti (Chipset) Apple A16 Bionic CPU Frekansı 3.46 GHz CPU
Çekirdeği 6 Çekirdek Kamera Çözünürlüğü 48 MPİkinci Arka Kamera
Varİkinci Arka Kamera Çözünürlüğü 12 MP Ön Kamera Çözünürlüğü 12 MP
Kutu İçeriği SIM Çıkartma İğnesi USB Kablosu (Type-C’den
Type-C’ye)
2
yıl Apple Türkiye Garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Iphone 15 512GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir