Bim Iphone 14 Plus 256GB Cep Telefonu fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Iphone 14 Plus 256GB Cep Telefonu

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Iphone 14 Plus 256GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Iphone 14 Plus 256GB Cep Telefonu .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Iphone 14 Plus 256GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Iphone 14 Plus 256GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Aradığınız #Iphone #256GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 53.999,00 TL

Tarih: 2023-09-05 02:12:12

Iphone 14 Plus 256GB Cep Telefonu detayları:

Ürün Tipi: Akıllı Telefonİşletim Sistemi: iOS
16İşlemci: A15 Bionic ÇipBellek Kapasitesi: 256 GBEkran Boyutu(cm):
17.02 cmEkran Boyutu (inç): 6.7 inçEkran Boyutu cm / inç: 17.02 cm /
6.7 inçArka Kamera Çözünürlüğü: 12 MPÖn Kamera Çözünürlüğü: 12
MPYüz TanımaÇift SİMMobil Phone Standard: 5GSu Sıçramasına
DayanıklıUSB-C Lightning KablosuBoyutlar (GxYxD) / Ağırlık: 78.1 x
160.8 x 7.8 / 203 g 2 Yıl Apple Türkiye Garantili


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Iphone 14 Plus 256GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles