1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Iphone 14 Plus 128GB Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim Iphone 14 Plus 128GB Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Iphone 14 Plus 128GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Iphone 14 Plus 128GB Cep Telefonu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Iphone 14 Plus 128GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Iphone 14 Plus 128GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Iphone #128GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 48.800,00 TL

Tarih: 2024-05-03 23:44:00

Iphone 14 Plus 128GB Cep Telefonu detayları:

Ürün Tipi: Akıllı Telefonİşletim Sistemi: iOS
16İşlemci: A15 Bionic ÇipBellek Kapasitesi: 128 GBEkran Boyutu(cm):
17.02 cmEkran Boyutu (inç): 6.7 inçEkran Boyutu cm / inç: 17.02 cm /
6.7 inçArka Kamera Çözünürlüğü: 12 MPÖn Kamera Çözünürlüğü: 12
MPYüz TanımaÇift SİMMobil Phone Standard: 5GSu Sıçramasına
DayanıklıUSB-C Lightning KablosuBoyutlar (GxYxD) / Ağırlık: 78.1 x
160.8 x 7.8 mm – 203 gr2 Yıl Apple Türkiye
Garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Iphone 14 Plus 128GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir