1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Iphone 14 128GB Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim Iphone 14 128GB Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Iphone 14 128GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Iphone 14 128GB Cep Telefonu .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Iphone 14 128GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Iphone 14 128GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Aradığınız #Iphone #128GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 44.999,00 TL

Tarih: 2024-05-09 12:51:26

Iphone 14 128GB Cep Telefonu detayları:

İşletim Sistemi: iOS 16İşlemci: A15 Bionic
ÇipBellek Kapasitesi: 128 GBArttırılabilir Hafıza: HayırEkran
Boyutu(cm): 15.49 cmEkran Boyutu (inç): 6.1 inçEkran Boyutu cm / inç:
15.49 cm / 6.1 inçArka Kamera Çözünürlüğü: 12 MPÖn Kamera Çözünürlüğü:
12 MPYüz TanımaÇift SİMMobil Phone Standard: 5GSu Sıçramasına
DayanıklıAğırlık: 172 grBoyutlar (GxYxD): 71.5 x 146.7 x 7.8 mm2
Yıl Apple Türkiye Garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Iphone 14 128GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir