Bim Iphone 14 128GB Cep Telefonu fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Iphone 14 128GB Cep Telefonu

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Iphone 14 128GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Iphone 14 128GB Cep Telefonu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Iphone 14 128GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Iphone 14 128GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Iphone #128GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 44.999,00 TL

Tarih: 2023-09-19 03:11:49

Iphone 14 128GB Cep Telefonu detayları:

İşletim Sistemi: iOS 16İşlemci: A15 Bionic
ÇipBellek Kapasitesi: 128 GBArttırılabilir Hafıza: HayırEkran
Boyutu(cm): 15.49 cmEkran Boyutu (inç): 6.1 inçEkran Boyutu cm / inç:
15.49 cm / 6.1 inçArka Kamera Çözünürlüğü: 12 MPÖn Kamera Çözünürlüğü:
12 MPYüz TanımaÇift SİMMobil Phone Standard: 5GSu Sıçramasına
DayanıklıAğırlık: 172 grBoyutlar (GxYxD): 71.5 x 146.7 x 7.8 mm2
Yıl Apple Türkiye Garantili


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Iphone 14 128GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles