Bim Ip Kamera fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Ip Kamera

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Ip Kamera ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Ip Kamera .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Ip Kamera ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Ip Kamera Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Kamera ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 329,00 TL

Tarih: 2022-04-13 15:00:41

Ip Kamera detayları:

Kablosuz ağ bağlantısı (2.4 GHz Wifi ağını
destekler)Tablet/akıllı telefon ile her yerden canlı izleme (İnternet
bağlantısı gerektirir)Bebek monitörü veya güvenlik kamerası olarak
kullanılabilirKarşılıklı konuşmaTF kart desteği (128 GB
maksimum)Anlık görüntü alabilme ve görüntü kayıt edebilme90 derece görüş
açısı2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Ip Kamera tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles