Bim Inox Set Üstü Ocak fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Inox Set Üstü Ocak

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Inox Set Üstü Ocak ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Inox Set Üstü Ocak .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Inox Set Üstü Ocak ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Inox Set Üstü Ocak Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Inox #Set #Üstü #Ocak ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 799,00 TL

Tarih: 2022-04-15 03:47:43

Inox Set Üstü Ocak detayları:

4 Gözlü gazlı çakmaklı  havuzlu bek tipi
ocak
Gaz kesme emniyet sistemli
Ürün ölçü bilgisi 54*58*10 cm
Doğalgazdan LPG’ye dönüşümü ücretlidir. Doğalgazlı
ürün kurulumu ücretsizdir.Kurulumla ilgili yetkili
servise 444 56 85 ve 0850 333 56 85 numaralı
çağrı merkezlerinden ulaşılabilir.
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Inox Set Üstü Ocak tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles