Bim İlikli Kemik Sulu Bebek Maması 120 g fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

İlikli Kemik Sulu Bebek Maması

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda İlikli Kemik Sulu Bebek Maması 120 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 120 g İlikli Kemik Sulu Bebek Maması .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim İlikli Kemik Sulu Bebek Maması ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

İlikli Kemik Sulu Bebek Maması Bim’de kaç para?

Aradığınız #İlikli #Kemik #Sulu #Bebek #Maması ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 8,90 TL

Tarih: 2022-04-11 04:33:13

İlikli Kemik Sulu Bebek Maması detayları:
120 g120 g

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden İlikli Kemik Sulu Bebek Maması 120 g tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles