Bim İkili Portatif Ocak fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

İkili Portatif Ocak

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda İkili Portatif Ocak ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de İkili Portatif Ocak .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim İkili Portatif Ocak ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

İkili Portatif Ocak Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #İkili #Portatif #Ocak ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 479,00 TL

Tarih: 2022-04-15 12:15:25

İkili Portatif Ocak detayları:

Ürün modeli: NG 502
Dayanıklı çelikten üretilmiştir
Düğmeden çakmak ile ateşleme özelliği
Kontrol edilebilir alev ayarı
Basınca karşı duyarlı emniyet sistemi
Gaz için güvenlik kilidi
Hafif ve portatif
Ebat: 62 x 26 x 10 cm
Ağırlık: 3.2 kg
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden İkili Portatif Ocak tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles