Bim İçecek Dolabı DB70 fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

İçecek Dolabı DB70

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda İçecek Dolabı DB70 ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de İçecek Dolabı DB70 .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim İçecek Dolabı DB70 ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

İçecek Dolabı DB70 Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #İçecek #Dolabı #DB70 ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.799,00 TL

Tarih: 2023-08-12 12:36:05

İçecek Dolabı DB70 detayları:

İklim Sınıfı : STElektrik Çarpmasına Karşı
Koruma : INominal Gerilim/Frekans : 220~240V/50HzGiriş Gücü(W) :
60wNominal Güç(W) : 65wLamba Anma Gücü(W) : 2WNominal Akım(A) :
0.5AKöpüren Ajan : CyclopentaneEnerji Verimliliği Sınıfı : FToplam
Brüt Hacim(L) : 66Toplam Depolama Hacmi (L) : 63Soğutucu, Miktar :
R600a,20gGürültü : 40dBNet ağırlık / kilogram) : 23Brüt Ağırlık
(kg) : 252 Yıl Dijitsu Garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden İçecek Dolabı DB70 tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles