Bim Hobi Olta Takımı fiyatı – 13 Ocak Salı 2023

Hobi Olta Takımı

Bim aktüel ürünlerinde 13 Ocak Salı 2023 Aktüel kataloğunda Hobi Olta Takımı ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim 13 Ocak Salı 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 13 Ocak Salı 2023 Aktüel mamullerinden biri de Hobi Olta Takımı .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Hobi Olta Takımı ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Hobi Olta Takımı Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Hobi #Olta #Takımı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 349,00 TL

Tarih: 2023-01-10 19:24:49

Hobi Olta Takımı detayları:
1 Adet 3 Metre Olta Kamışı 1 Adet Olta Makarası 2 Adet Şamandıralı Takım 1 Adet Plastik Aksesuar Kutusu 1 Adet Kanca Sökücü 6 Adet Silikon Yem 2 Adet Jig Kancası 5 Adet Fırdöndü 1 Adet Kurşun 10 Adet Kanca

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Hobi Olta Takımı tam olarak 13 Ocak Salı 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles