Bim Haşlanmış Konserve Nohut & Fasulye 830 g fiyatı – 15 Temmuz Cuma 2022

Haşlanmış Konserve Nohut & Fasulye

Bim aktüel ürünlerinde 15 Temmuz Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Haşlanmış Konserve Nohut & Fasulye 830 g ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim 15 Temmuz Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 15 Temmuz Aktüel mamullerinden biri de 830 g Haşlanmış Konserve Nohut & Fasulye .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Haşlanmış Konserve Nohut & Fasulye ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Haşlanmış Konserve Nohut & Fasulye Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Haşlanmış #Konserve #Nohut #Fasulye ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 12,50 TL

Tarih: 2022-08-01 21:45:41

Haşlanmış Konserve Nohut & Fasulye detayları:
830 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Haşlanmış Konserve Nohut & Fasulye 830 g tam olarak 15 temmuz tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles