Bim Güpürlü Nevresim Takımı Çift Kişilik fiyatı – 3 Haziran 2022

Güpürlü Nevresim Takımı Çift Kişilik

Bim aktüel ürünlerinde 3 haziran Cuma Aktüel kataloğunda Güpürlü Nevresim Takımı Çift Kişilik ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 3 haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 3 haziran Aktüel öğelerinden biri de Güpürlü Nevresim Takımı Çift Kişilik .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Güpürlü Nevresim Takımı Çift Kişilik ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Güpürlü Nevresim Takımı Çift Kişilik Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Güpürlü #Nevresim #Takımı #Çift #Kişilik ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 299,00 TL

Tarih: 2022-05-30 08:46:00

Güpürlü Nevresim Takımı Çift Kişilik detayları:
Nevresim: 200x220cm ±%5 Çarşaf: 240x260cm ±%5
Yastık Kılıfı (2 adet): 50×70 cm ±%5

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Güpürlü Nevresim Takımı Çift Kişilik tam olarak 3 haziran tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles