Bim GUGW0326G1 Erkek Kol Saati fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

GUGW0326G1 Erkek Kol Saati

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda GUGW0326G1 Erkek Kol Saati ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de GUGW0326G1 Erkek Kol Saati .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim GUGW0326G1 Erkek Kol Saati ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

GUGW0326G1 Erkek Kol Saati Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #GUGW0326G1 #Erkek #Kol #Saati ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.099,00 TL

Tarih: 2022-10-08 07:24:32

GUGW0326G1 Erkek Kol Saati detayları:
Kasa Çapı: 48 mmKasa Şekli: YuvarlakKasa
Materyali: ÇelikKasa Rengi: Rose GoldKordon Materyali:
SilikonKordon Rengi: LacivertKadran Rengi: Lacivert Kadran Işığı:
Yok Taş: Yok Çalışma Şekli: Analog Teknolojisi: Quartz Takvim:
Var Kronometre: YokAlarm: YokCam Özelliği: Mineral Özellik:
AM/PM GöstergesiGün GöstergesiSu Geçirmezlik: 5 AtmGaranti Süresi:
2 yıl Cinsiyet: Erkek

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden GUGW0326G1 Erkek Kol Saati tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles