Bim Granit Efektli Yuvarlak Tepsi ~30 cm fiyatı – 6 Mayıs Cuma Aktüel 2022

Granit Efektli Yuvarlak Tepsi

Bim aktüel ürünlerinde 6 Mayıs Aktüel kataloğunda Granit Efektli Yuvarlak Tepsi ~30 cm ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim 6 Mayıs Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 6 Mayıs Aktüel ürünlerinden biri de ~30 cm Granit Efektli Yuvarlak Tepsi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Granit Efektli Yuvarlak Tepsi ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Granit Efektli Yuvarlak Tepsi Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Granit #Efektli #Yuvarlak #Tepsi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 119,00 TL

Tarih: 2022-05-01 15:24:45

Granit Efektli Yuvarlak Tepsi detayları:
~30 cm ~30 cm

Bim aktüel 6 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Granit Efektli Yuvarlak Tepsi ~30 cm tam olarak 6 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles