Bim Granit Efektli Emaye Karnıyarık Tenceresi ~24 cm fiyatı – 6 Mayıs Cuma Aktüel 2022

Granit Efektli Emaye Karnıyarık Tenceresi

Bim aktüel ürünlerinde 6 Mayıs Aktüel kataloğunda Granit Efektli Emaye Karnıyarık Tenceresi ~24 cm ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim 6 Mayıs Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 6 Mayıs Aktüel ürünlerinden biri de ~24 cm Granit Efektli Emaye Karnıyarık Tenceresi .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Granit Efektli Emaye Karnıyarık Tenceresi ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Granit Efektli Emaye Karnıyarık Tenceresi Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Granit #Efektli #Emaye #Karnıyarık #Tenceresi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 149,00 TL

Tarih: 2022-05-01 16:26:04

Granit Efektli Emaye Karnıyarık Tenceresi detayları:
~24 cm ~24 cm  İç yüzey yanmaz yapışmaz

Bim aktüel 6 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Granit Efektli Emaye Karnıyarık Tenceresi ~24 cm tam olarak 6 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles