Bim Gölgelikli Yatarlı Bahçe Salıncağı fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Gölgelikli Yatarlı Bahçe Salıncağı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Gölgelikli Yatarlı Bahçe Salıncağı ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Gölgelikli Yatarlı Bahçe Salıncağı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Gölgelikli Yatarlı Bahçe Salıncağı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Gölgelikli Yatarlı Bahçe Salıncağı Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Gölgelikli #Yatarlı #Bahçe #Salıncağı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.999,00 TL

Tarih: 2022-04-13 22:11:28

Gölgelikli Yatarlı Bahçe Salıncağı detayları:

Metal borular ve çelik yaylar
Sünger Kalınlığı ve Tipi: 10 cm 18 Density Gri
Sünger / Fermuarlı (Yıkanabilir)
Panama kumaş
3 kişilik
Aksesuarlar: 2 adet kırlent ve 2 adet kol dayama
elciği
Ana taşıyıcı Boru Kalınlığı: 51 (çap)
Ürün Ölçüleri: 110 cm x 200 cm x 165 cm
Oturak Tipi / Ölçüleri: Profil Destekli – Çelik
Hasırlı / 50 cm x 160 cm
Ürün ağırlığı: Yaklaşık 45 kg
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Gölgelikli Yatarlı Bahçe Salıncağı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles