Bim Glutensiz Tereyağlı Pötibör 165 g fiyatı – 10 Mayıs Salı Aktüel 2022

Glutensiz Tereyağlı Pötibör

Bim aktüel ürünlerinde 10 Mayıs Aktüel kataloğunda Glutensiz Tereyağlı Pötibör 165 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim 10 Mayıs Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 10 Mayıs Aktüel mamullerinden biri de 165 g Glutensiz Tereyağlı Pötibör .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Glutensiz Tereyağlı Pötibör ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Glutensiz Tereyağlı Pötibör Bim’de kaç para?

Aradığınız #Glutensiz #Tereyağlı #Pötibör ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 22,90 TL

Tarih: 2022-05-02 22:59:36

Glutensiz Tereyağlı Pötibör detayları:
165 g165 g

Bim aktüel 10 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Glutensiz Tereyağlı Pötibör 165 g tam olarak 10 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles