Bim Glutensiz Sütlü Çikolatalı Gofret 64,5 g fiyatı – 10 Mayıs Salı Aktüel 2022

Glutensiz Sütlü Çikolatalı Gofret

Bim aktüel ürünlerinde 10 Mayıs Aktüel kataloğunda Glutensiz Sütlü Çikolatalı Gofret 64,5 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim 10 Mayıs Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 10 Mayıs Aktüel ürünlerinden biri de 64,5 g Glutensiz Sütlü Çikolatalı Gofret .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Glutensiz Sütlü Çikolatalı Gofret ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Glutensiz Sütlü Çikolatalı Gofret Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Glutensiz #Sütlü #Çikolatalı #Gofret ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 26,90 TL

Tarih: 2022-05-03 00:01:34

Glutensiz Sütlü Çikolatalı Gofret detayları:
64,5 g64,5 g

Bim aktüel 10 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Glutensiz Sütlü Çikolatalı Gofret 64,5 g tam olarak 10 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles