Bim Glütensiz Kahveli ve Fındıklı Kurabiye 75 g fiyatı -11 Ekim Salı 2022

Glütensiz Kahveli ve  Fındıklı Kurabiye

Bim aktüel ürünlerinde 11 Ekim Salı 2022 Aktüel kataloğunda Glütensiz Kahveli ve Fındıklı Kurabiye 75 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim 11 Ekim Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 11 Ekim Salı Aktüel öğelerinden biri de 75 g Glütensiz Kahveli ve Fındıklı Kurabiye .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Glütensiz Kahveli ve Fındıklı Kurabiye ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Glütensiz Kahveli ve Fındıklı Kurabiye Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Glütensiz #Kahveli #Fındıklı #Kurabiye ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 14,50 TL

Tarih: 2022-10-06 23:18:31

Glütensiz Kahveli ve Fındıklı Kurabiye detayları:
75 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Glütensiz Kahveli ve Fındıklı Kurabiye 75 g tam olarak 11 Ekim Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles