Bim Genius 10000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Genius 10000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Genius 10000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Genius 10000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Genius 10000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Genius 10000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Genius #Şarj #Edilebilir #Diş #Fırçası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.099,00 TL

Tarih: 2022-04-13 16:41:37

Genius 10000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası detayları:

Diş eti bakımı, hassas, beyazlatma ve dil temizleme
dahil 6 fırçalama modu
Diş etlerinizi korumaya yardımcı olur, diş eti
basınç kontrolü, otomatik olarak fırçalama hızını düşürür ve görsel olarak
sizi uyarır
Size tam bir temizlik sunmak için, Oral-B’nin Cross
Action fırça başlığı kusursuz olarak açı verilmiş kıllara sahiptir
Birinci sınıf seyahat kutusu fırçanızı ve
telefonunuzu eş zamanlı olarak şarj eder
Bir Lityum iyon pil ile tek şarjla iki hafta
fırçalayın
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Genius 10000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles