Bim Genel Amaçlı Mucize Temizleyici 500 gram fiyatı – 10 Mayıs Salı Aktüel 2022

Genel Amaçlı  Mucize Temizleyici

Bim aktüel ürünlerinde 10 Mayıs Aktüel kataloğunda Genel Amaçlı Mucize Temizleyici 500 gram ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim 10 Mayıs Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 10 Mayıs Aktüel ürünlerinden biri de 500 gram Genel Amaçlı Mucize Temizleyici .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Genel Amaçlı Mucize Temizleyici ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Genel Amaçlı Mucize Temizleyici Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Genel #Amaçlı #Mucize #Temizleyici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 11,90 TL

Tarih: 2022-05-02 03:46:10

Genel Amaçlı Mucize Temizleyici detayları:
500 gram500 gram

Bim aktüel 10 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Genel Amaçlı Mucize Temizleyici 500 gram tam olarak 10 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles