1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Galaxy Z Flip4 5G 8+128GB Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim Galaxy Z Flip4 5G 8+128GB Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Galaxy Z Flip4 5G 8+128GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Galaxy Z Flip4 5G 8+128GB Cep Telefonu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Galaxy Z Flip4 5G 8+128GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Galaxy Z Flip4 5G 8+128GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Aradığınız #Galaxy #Flip4 #8128GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 22.999,00 TL

Tarih: 2024-06-14 23:52:02

Galaxy Z Flip4 5G 8+128GB Cep Telefonu detayları:

Samsung Galaxy Z Flip4 F721B 5G 128Gb/8Gb Pink
Gold
“Ekran Boyutu:6.7 İnçDahili Depolama:128
GBBellek (RAM):8 GBBatarya Kapasitesi (Tipik):3700
mAh5G:VarHızlı Şarj:VarKamera Çözünürlüğü 12 MPİkinci Arka
Kamera Çözünürlüğü 12 MPYonga Seti (Chipset) Qualcomm
Snapdragon 8+ Gen 1 (SM8475)CPU Frekansı 3.2 GHzCPU
Çekirdeği 8 Çekirdek”
2 yıl Samsung Türkiye garanti

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Galaxy Z Flip4 5G 8+128GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir