1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Galaxy Z Flip3 5G 8+128GB Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim Galaxy Z Flip3 5G 8+128GB Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Galaxy Z Flip3 5G 8+128GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Galaxy Z Flip3 5G 8+128GB Cep Telefonu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Galaxy Z Flip3 5G 8+128GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Galaxy Z Flip3 5G 8+128GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Aradığınız #Galaxy #Flip3 #8128GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 17.999,00 TL

Tarih: 2024-06-14 09:48:54

Galaxy Z Flip3 5G 8+128GB Cep Telefonu detayları:

Samsung Galaxy Z Flip3 F711B 5G 128Gb/8Gb
Cream “Ekran Boyutu:6.7 İnçDahili
Depolama:128 GBBellek (RAM):8 GBBatarya Kapasitesi (Tipik):3300
mAh5G:VarHızlı Şarj:VarKamera Çözünürlüğü  12 MPİkinci
Arka Kamera Çözünürlüğü 12 MPYonga Seti (Chipset) Qualcomm
Snapdragon 888 (SM8350)CPU Frekansı 2.84 GHzCPU Çekirdeği 8
Çekirdek”2 yıl Samsung Türkiye
garanti

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Galaxy Z Flip3 5G 8+128GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir