1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Galaxy Z Flip 5 512 GB Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim Galaxy Z Flip 5 512 GB Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Galaxy Z Flip 5 512 GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Galaxy Z Flip 5 512 GB Cep Telefonu .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Galaxy Z Flip 5 512 GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Galaxy Z Flip 5 512 GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Galaxy #Flip #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 42.999,00 TL

Tarih: 2024-05-11 01:25:27

Galaxy Z Flip 5 512 GB Cep Telefonu detayları:

Ekran Boyutu:6.7 İnç Dahili Depolama:512 GB Bellek (RAM):8
GB Batarya Kapasitesi (Tipik):3700 mAh Hat Sayısı:Çift Hat Hızlı
Şarj:Var 5G:Var Ekran Boyutu 6.7 İnç Ekran Teknolojisi
Dynamic AMOLED Ekran Çözünürlüğü 1080×2640 (FHD+) Piksel Yonga
Seti (Chipset) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (SM8550-AB) CPU Frekansı
3.2 GHz CPU Çekirdeği 8 Çekirdek Kamera Çözünürlüğü 12
MPİkinci Arka Kamera Çözünürlüğü 12 MP Ön Kamera Çözünürlüğü 10
MP
2 yıl garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Galaxy Z Flip 5 512 GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir