Bim Galaxy Tab A8 LTE SM-X207 3GB/32GB fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Galaxy Tab A8 LTE SM-X207 3GB/32GB

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Galaxy Tab A8 LTE SM-X207 3GB/32GB ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Galaxy Tab A8 LTE SM-X207 3GB/32GB .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Galaxy Tab A8 LTE SM-X207 3GB/32GB ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Galaxy Tab A8 LTE SM-X207 3GB/32GB Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Galaxy #Tab #LTE #SMX207 #3GB32GB ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.999,00 TL

Tarih: 2023-01-20 00:50:49

Galaxy Tab A8 LTE SM-X207 3GB/32GB detayları:
Ağırlık: 508 GEkran Boyutu:  10.5 inç
Ekran Çözünürlüğü: 1920 x 1200 Wi-Fi Desteği: 4G Desteği Bluetooth
İşlemci Çekirdek Sayısı:  8Ram: 3GBDahili Hafıza: 32Arka
Kamera Çözünürlüğü: 8Ön Kamera Çözünürlüğü: 5 MP2 yıl Samsung Tr
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Galaxy Tab A8 LTE SM-X207 3GB/32GB tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles