1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Galaxy A34 256GB Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim Galaxy A34 256GB Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Galaxy A34 256GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Galaxy A34 256GB Cep Telefonu .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Galaxy A34 256GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Galaxy A34 256GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Galaxy #A34 #256GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 14.250,00 TL

Tarih: 2024-05-10 23:59:31

Galaxy A34 256GB Cep Telefonu detayları:

Ekran
Boyutu:6.6 İnç Dahili Depolama:256 GB Bellek (RAM):8 GB Batarya
Kapasitesi (Tipik):5000 mAh Hat Sayısı:Çift Hat Hızlı Şarj:Var
5G:Var Ekran Teknolojisi Super AMOLED Ekran Çözünürlüğü
1080×2340 (FHD+) Piksel Ekran Çözünürlüğü Standardı FHD+ Yonga Seti
(Chipset) MediaTek Dimensity 1080 (MT6877V/TTZA) CPU Frekansı 2.6
GHz CPU Çekirdeği 8 Çekirdek Kamera Çözünürlüğü 48 MPİkinci Arka
Kamera Çözünürlüğü 8 MP Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü 5 MP Ön Kamera
Çözünürlüğü 13 MP
2
yıl garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Galaxy A34 256GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir