1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Galaxy A15 128GB Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim Galaxy A15 128GB Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Galaxy A15 128GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Galaxy A15 128GB Cep Telefonu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Galaxy A15 128GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Galaxy A15 128GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Galaxy #A15 #128GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 8.499,00 TL

Tarih: 2024-05-10 23:26:03

Galaxy A15 128GB Cep Telefonu detayları:

Ekran Boyutu:6.5 İnç Dahili Depolama:128 GB Bellek (RAM):6
GB Batarya Kapasitesi (Tipik):5000 mAh Hat Sayısı:Çift Hat Hızlı
Şarj:Var 4.5G Desteği:Var Ekran Boyutu 6.5 İnç Ekran
Teknolojisi Super AMOLED Ekran Çözünürlüğü 1080×2340 (FHD+)
Piksel Yonga Seti (Chipset) MediaTek Helio G99 (MT6789) CPU
Frekansı 2.2 GHz CPU Çekirdeği 8 Çekirdek Kamera Çözünürlüğü
50 MPİkinci Arka Kamera Çözünürlüğü 5 MP Üçüncü Arka Kamera
Çözünürlüğü 2 MP Ön Kamera Çözünürlüğü 13 MP
2 yıl garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Galaxy A15 128GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir