Bim Fritöz Yağsız 5,5 litret Airfryer fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

Fritöz Yağsız 5,5 Lt Airfryer

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Fritöz Yağsız 5,5 litret Airfryer ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Fritöz Yağsız 5,5 litret Airfryer .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Fritöz Yağsız 5,5 litret Airfryer ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Fritöz Yağsız 5,5 litret Airfryer Bim’de kaç para?

Aradığınız #Fritöz #Yağsız #Airfryer ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.799,00 TL

Tarih: 2023-03-04 06:25:44

Fritöz Yağsız 5,5 litret Airfryer detayları:

1500W ( Maksimum Güç )Kızartma Pan
4.7LKızartma Sepeti Kapasite 3.9LÜrün Hacmi 5.5L60 Dakikalık
Zamanlayıcı ile Otomatik Kapatma200C kadar Ayarlanabilir SıcaklıkHızlı
Pişirme SepetiPaslanmaz Çelik Parçalar2 yıl
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Fritöz Yağsız 5,5 litret Airfryer tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles