Bim Fıstık Parçalı Fıstık Ezmeli Sütlü Gofret 18×12,5 g fiyatı – 3 Ocak Salı 2023

Fıstık Parçalı Fıstık Ezmeli Sütlü Gofret

Bim aktüel ürünlerinde 3 Ocak Salı 2023 Aktüel kataloğunda Fıstık Parçalı Fıstık Ezmeli Sütlü Gofret 18×12,5 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim 3 Ocak Salı 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 3 Ocak Salı 2023 Aktüel öğelerinden biri de 18×12,5 g Fıstık Parçalı Fıstık Ezmeli Sütlü Gofret .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Fıstık Parçalı Fıstık Ezmeli Sütlü Gofret ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Fıstık Parçalı Fıstık Ezmeli Sütlü Gofret Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Fıstık #Parçalı #Fıstık #Ezmeli #Sütlü #Gofret ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 59,00 TL

Tarih: 2022-12-28 20:58:31

Fıstık Parçalı Fıstık Ezmeli Sütlü Gofret detayları:
18×12,5 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Fıstık Parçalı Fıstık Ezmeli Sütlü Gofret 18×12,5 g tam olarak 3 Ocak Salı 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles