1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Konçerto Çikolata 500 gram fiyatı – Bayram 2024

Bim Konçerto Çikolata   500 gram fiyatı – Bayram 2024

Bim aktüel ürünlerinde 2024 Bayram özel kataloğunda Bim Konçerto Fındıklı& Hindistan Cevizli Krema Dolgulu ve Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata 500 gram ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 2024 Bayram Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Ramazan Bayramı özel Aktüel öğelerinden biri de 500 gram Fındıklı& Hindistan Cevizli Krema Dolgulu ve Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Fındıklı& Hindistan Cevizli Krema Dolgulu ve Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Bim Konçerto Çikolata 500 gram fiyatı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Fındıklı #Hindistan #Cevizli #Krema #Dolgulu #Pirinç #Patlaklı #Sütlü #Çikolata ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 95,00 TL

Tarih: 2024-04-03 23:52:55

Fındıklı& Hindistan Cevizli Krema Dolgulu ve Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata detayları:
500 gram

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Fındıklı& Hindistan Cevizli Krema Dolgulu ve Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata 500 gram tam olarak 2024 Ramazan bayramı özel fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

 

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir