Bim Fındık Kremalı Çikolatalı Gofret 28 g fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Fındık Kremalı Çikolatalı Gofret

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Fındık Kremalı Çikolatalı Gofret 28 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 28 g Fındık Kremalı Çikolatalı Gofret .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Fındık Kremalı Çikolatalı Gofret ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Fındık Kremalı Çikolatalı Gofret Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Fındık #Kremalı #Çikolatalı #Gofret ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3,50 TL

Tarih: 2022-04-11 05:06:04

Fındık Kremalı Çikolatalı Gofret detayları:
28 g28 g

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Fındık Kremalı Çikolatalı Gofret 28 g tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles