Bim Fındık Krema Dolgulu Sütlü Yumurta Çikolata 200 gram fiyatı – 29 Nisan Cuma Aktüel 2022

Fındık Krema Dolgulu Sütlü Yumurta Çikolata

Bim aktüel ürünlerinde 29 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Fındık Krema Dolgulu Sütlü Yumurta Çikolata 200 gram ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim 29 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 200 gram Fındık Krema Dolgulu Sütlü Yumurta Çikolata .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Fındık Krema Dolgulu Sütlü Yumurta Çikolata ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Fındık Krema Dolgulu Sütlü Yumurta Çikolata Bim’de kaç para?

Aradığınız #Fındık #Krema #Dolgulu #Sütlü #Yumurta #Çikolata ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 19,90 TL

Tarih: 2022-04-23 04:49:13

Fındık Krema Dolgulu Sütlü Yumurta Çikolata detayları:
200 gram200 gram

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Fındık Krema Dolgulu Sütlü Yumurta Çikolata 200 gram tam olarak 29 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles